5 make -upů, každá dívka Scorpio musí mít ve své marnosti!

Někdy kolem minulého týdne začal měsíc Scorpio Club Tijuana Dres a od té doby se atmosféra trochu posunula. Slovo na ulici je, že Scorpios jsou nejvíce vášniví lidé, kteří se narodili. V celém království zvěrokruhu jsou dívky Scorpio jediné dívky, které jsou plné energie, ohnivé a neuvěřitelně živé. Jsou jako tento vytesající koule Spitfire a nejsou vyděšeni, aby ukázali své skutečné rysy. A nezapomenout, jsou velmi zvláštní o tom, jak v životě dělají věci.
Takže jsme si mysleli, proč nedat Bayern Munich Dres těmto Scorpio malý seznam produktů, které prostě potřebují ve své marnosti, protože to čelí – kdo nemá rád make -up? A zvláště Scorpios, kteří jsou plné dramatu a divadel!

Takže bez jakéhokoli ADO, ukážeme vám dívky, co Scorpios absolutně potřebuje v jejich make -up tašky!
1. Kit kontury
Dobře definovaná tvář a dobře sekaná čelist je potřeba, pokud se týká čelních složek Scorpio. Musí být vždy na vrcholu své hry a jaký lepší způsob, jak vypadat jako absolutní šéfová dáma?

2. Zvýrazňovač
Tvář každého Štíra Sanfrecce Hiroshima Dres potřebuje zářící orosený povrch. Jaký lepší způsob, než používat zvýrazňovač nebo strobový krém?
Zdroj: Nuccia.ca3. Červená rtěnka
Její marnost taška je neúplná bez sortimentu červených rtěnek. Ruby Woo tedy musí být v tašce!

[SC: Mediad]
Zdroj: BeautyWithNeelam.com4. Červenání
Štír je velmi laskavá žena a hodně se červená. Je to jen velmi potěšená osoba. Takže trochu červenání je předpokladem, jak přidat k jejímu kouzlu.

Zdroj: blogspot.com5. laky na nehty!
Nic neříká, že přitažlivost a třída jako laky na nehty a Scorpio Woman miluje její prsty na malované prsty. Všechno. The. Čas!
Zdroj: SPREDREDPRETTY.COMSO V případě, že chcete něco dát své přítelkyni Štíra, můžete jí darovat cokoli nebo všechno z výše uvedeného seznamu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *