Jaké značky bot jsou pro pracovní oblečení nejpohodlnější?

Jaké značky bot objevujete nejpohodlnější pro pracovní oblečení? Zejména proto, že se několik ze starých preferovaných značek zdá být mrtvé, umírající nebo s extrémně omezeným výběrem pro pracovní oděv – pojďme diskutovat. (Zejména proto, že se mění styly pracovních oděvů a kódy kancelářských šatů!)
Můj předpoklad je, že většina lidí bude hlasovat pro omyvatelné byty, jako jsou Rothyho nebo birdie – určitě pohodlné! – Zvláště jsem však zvědavý, že od lidí slyším v konvenčních kancelářích. Jaké jsou vaše preferované pohodlné značky obuvi pro pracovní oblečení? Pokud skutečně používáte tenisky k práci, jaká jsou pravidla kolem tenisek, když jste je pozorovali? (Například byste přemýšleli o tenisku s bílou podrážkou přijatelnou pro rutinní den v kanceláři, jako jsou tyto prominentní Oxfords nebo tyto prominentní slizony?)
Mezi značky, které jsme v minulosti volali pro jejich mimořádné pohodlí, patří Clarks, Børn, Sofft, Stuart Weitzman, Salvatore Ferragamo, Naturalizer, Aerosoles, Rockport, Geox, AGL, Munro, Cole Haan, Eileen Fisher, Beautifeel, Beautifeel , Země, klusáři, Valili, Bella Vita, Vionic a LifeStride.
Osobně by moje nejvyšší hlasy byly pro Clarks, Børn, Sofft, Cole Haan a Eileen Fisher – ale to jsem já i moje „kachní nohy“, jak je návštěvníci nazývali (široká přední část s úzkými podpatky).
Několik našich koutpu z předchozích příspěvků je níže …
Omyvatelné byty

Některé z nejlepších omyvatelných bytů: Purple / Black / Red / Leopard (není však také na obrázku) (a zkuste tuto botu, pokud požadujete širokou šířku!)

Tradiční byty
Všimněte si, že kulatý prst nebude vypadat to nejlepší s velkým množstvím nového pracovního oblečení – ale stále jsou pohodlné, stejně jako v konvenční kanceláři budou stále považovány za „vhodné“.
Některé z našich preferovaných pohodlných bytů pro práci od roku 2022: jeden / dva / tři / čtyři / pět / šest / sedm / osm (není však také na obrázku)

Nízké podpatky (pod 2 ″)
Toto je několik našich preferovaných pohodlných nízkých podpatků pro práci od roku 2022! jeden / dva / tři / čtyři (také Ferragamo, MMLF, stejně jako Sarah Flynt!)

Některé černé podpatky z „Comfort Brands“
Všimněte si, že toto zaokrouhlení podpatků pochází z notoricky známých „komfortních značek“ – samozřejmě však existuje spousta značek, které mnoho žen objevuje pohodlné, které zde nejsou zahrnuty.

Stylové komfortní podpatky pro 2022: 1) Naturalzer 2) Clarks 3) Naturalizer 4) Trotters 5) LifeStride (není na obrázku, ale také viz!)
Obecně zkontrolujte značky jako Clarks, Naturalizer, Trotters, Cole Haan, Vionic a LifeStride, pokud hledáte cenově dostupné, stylové komfortní podpatky!

Obrázek skladem prostřednictvím vkladových obrázků / Belchonock.

Jsme účastníkem programu Amazon Services LLC Associates Program, affiliate marketingový program, jehož cílem je poskytnout pro nás prostředky k poplatkům odkazem na Amazon.com i přidruženými weby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *