Divas B-Town ukazují, že styly strany jsou nedokonalé, aniž by se třpytily

, které zůstanou nejlépe River Plate Dres vedle nás celou cestu průzkumu módy, stejně jako my, víte o stylech červených koberců, příležitostných stylů, pouličních stylů, svatebních stylů, svatebních stylů , a mnoho mnohem inspirativnějších módních příběhů, které B-Town poskytovalo po celou dobu.

Dnes však máme tři styly večírků představené dámami Tinseltown, které stojí za veškerý desetník a čas na světě.

Alia Bhatt
Raazi, Brahmastra a nyní Gully Boy, vypadá to, že Alia Bhatt je určitě nejrušnějším hercem filmového světa. Nakonec se film Gully Young Boy zabalil a položil Divu zcela osvobozený od jejího bláznivého rozvrhu. Na zabalenou párty se Alia oblékla do devíti do třpytivých obalů od Zary. Tím, že měla na sobě černé robustní sandály a nesla stříbrná taška Jimmy Choo, měla velkolepý styl. Alia, elegantní updo, Coral Matte a neutrální make -up s holým minimálním příslušenstvím.

Sonakshi Sinha
Shimmer v kovových tónech byl Sonakshi Sinha volbou pro párty. Šaty Rohit Gándhí a Rahul Khanna Midi vytvořily ideální styl party, o který by někdo mohl požádat. Kovový popruh kovové sandály, holé minimální příslušenství a kudrnaté vlasy byly vše, co diva trvalo, než se styl zabil. Kohl definované oči a podceňovaný make -up byly ideální volbou pro vyvážení třpytů a záblesku. Mohit Rai, stylistka odvedla skvělou práci se svým stylem.

Kareena Kapoor
Begum, Kareena Kapoor, byla nalezena v Dubaji, která měla slavnostní čas se svými přáteli. Pro jednu ze stranických zasedání si Kareena vybrala okrajovou třpytivou Rachel Zoe Top a zajímavě ho spárovala s vyšívaným džínovinami. Zatímco okraj držel trendovou část na místě, rozšířený džínovina přinesla do jejího stylu retro vibraci. Přidávala pop barev s jejími červenými horkými matnými rty a spojkou s krabicí a hrála módní hru na okraj excelence. S elegantním updo, holým minimálním příslušenstvím a Real Madrid Dres nekupným make-upem, zvedla naše duchy svým kouzlem.

Který třpytivý styl byste si vybrali pro svou párty v této sezóně? Vylijte své LOSC Lille Dres myšlenky! Zdroj obrázků: Instagram.com/aliaabhatt/kareenakapoor/aslisona

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *