Jaké šperky nosíte v kanceláři?

Jaké šperky nosíte v kanceláři (a dále) pravidelně? (Prosím, podělte se o odkazy, pokud jste si nedávno koupili!) Jaké šperky se musíte zastavit v tom, aby se za to znovu zasahovali, protože ho nosíte možná příliš často? (Na jaké drahé šperky, které jste si koupili, mají dostatek oblečení, aby ospravedlnily cenu – a na jaké kousky šperků ve vaší sbírce již máte své peníze?)

Pro mé 0,02 $ kupuji šperky Alexis Bittar, protože to jsou náhrdelníky, které nosím nejvíce – je to pro mě snadný způsob, jak přidat barvu poblíž mé tváře, protože mám tendenci nosit tolik tmavých neutrálů. Některé z mých nejvíce opotřebovaných předmětů jsou tento modrý přívěsek a tento neonový žlutý přívěsek (což je pro mě naprostým překvapením; nemyslel bych si, že neonová žlutá je moje věc). Momentálně nemůžu najít k dispozici na prodej, ale výše uvedený náhrdelník je podobný mému modrému přívěsku, i když můj je o něco jednodušší. (Ale teď budu dávat pozor na ten výše, ha.)

Tento příspěvek obsahuje affiliate odkazy a Corporette® mohou vydělat provize za nákupy provedené prostřednictvím odkazů v tomto příspěvku. Další podrobnosti naleznete zde. Moc děkuji za vaši podporu!

Jsem vždy rád, že vytáhnu Stephen Dweck Galactical Earrings, kterou pro mě koupil můj manžel (dobře, koupil můj seznam požadovaných šperků)-jsou hezké a zajímavé, aniž by byly příliš blingy a ty mlhavé růžové, které mám Vypadejte pěkně proti mým tmavým vlasům. Na druhou stranu, stále miluji, ale téměř nikdy nosím své náušnice Monica Vinader Siren, protože jsou růžové zlato se světle modrými kameny a nemám mnoho dalších kusů růžového zlata, se kterými je spárujte. (Pokud chcete, můžete smíchat kovy, ale pro mé 0,02 $ to musí být trochu úmyslnější než nosit jeden kus ve zlatě a jeden kus v růžovém zlatě… ale možná to jsem já.)

{SOUVISEJÍCÍ: Jak postavit sbírku šperků pro práci}
Jeden kus, o kterém si nejsem jistý, že si vážím dost, je můj náhrdelník Ippolita. Líbí se mi ten, který jsem si koupil, a hodně jsem jich pronásledoval, po dlouhou dobu (6-12 měsíců), abych viděl, co jsem chtěl koupit … ale prostě se mi to nelíbí 300 $. (Právě jsem zkontroloval – za poslední výzvu jsem zaplatil 396 $; tato možnost eBay vypadá velmi podobně jako moje.)
Nosím téměř nulu jemných šperků, které jsem si koupil v obchodních domech podobných Macy-mám spoustu Onyxu, granátu, perly a dalších náhrdelníků a prstenů, které sotva nosím. Mám malý safírový přívěsek ve tvaru diamantu, který stále nosím, a vtipně velký zlatý koktejlový prsten v purpurově/zeleném polodrahokaném drahokamu, na který v tuto chvíli zapomenu na jméno (myslím, že je to mystický topaz).

Při zvláštních příležitostech stále nosím své blingy, umělecké deko-y diamantové náušnice a pravý diamantový prsten-oba se stále cítí fantasticky a jsem rád, že je vytáhnu. (Opravdu pro mě byli zabijáci kategorie!)
Čtenáři, co ty – jaké šperky nosíte v kanceláři? Jaké jsou vaše oblíbené kousky při opakování a které kousky si myslíte, že byste měli nosit více?
PSST: Zde jsou některé z našich oblíbených produktů pro ukládání šperků:

< 19,39 $ 21,17 $ 18,99 $ 43,12 $ 12,99 $ 27,50 $ 15,99 $ 16,99 $ 15,99 $ >

Skladem fotografií prostřednictvím šablony (blonďatá žena na sobě náramek a více náhrdelníků a prstenů).

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *