Nástroj obchodu: Momentum

Kat mi vyprávěl o chromovém pluginu s názvem Momentum, a jsem tak šťastný, že ano, protože mi to pomáhá po celý den. (Můj obecný pocit z toho je „kde jsi byl celý můj pracovní život?“) Podle Chrome Web Store si ho také stáhlo 3 000 000 lidí.
Tento nástroj je docela jednoduchý, ale opravdu efektivní. Kdykoli otevřu novou kartu v Chrome, ukazuje mi to čas, pozdrav, denní obraz přírody, teplotu a co je nejdůležitější, můj seznam úkolů. (Viz výše uvedený snímek.) Obrázek výše neobsahuje některé funkce, které jsem vypnul, včetně odkazů, vyhledávání, nejnavštěvovanějších webů a denní inspirativní citace. Existují také zkratky na klávesnici, ale s nimi jsem se neobtěžoval.
{SOUVISEJTE: Jak sledovat práci na dos}
Klíčovou výhodou používání hybnosti je, že mnohokrát denně jsem představil své nejdůležitější úkoly. Jsou nevyhnutelné! Obvykle také nechávám po celý den také otevřenou kartu.
Je velmi snadné použít funkci seznamu úkolů-stačí zadat své úkoly (a v případě potřeby přejmenovat), pokud chcete, přeskuste je a kliknutím na políčka je zkontrolujte. Dokončené úkoly (které pro mě vždy motivují vidět, ale můžete je skrýt) jsou na konci dne odstraněny.
Můžete upgradovat na Plus (39,95 $/rok, 4,95 $/měsíc) za mnoho dalších funkcí, včetně odpočítávání (pro data a termíny), zvuky, světových hodin a vlastních fotografií a citací. Můžete také integrovat dynamiku s aplikacemi jako Todoist, Trello, Basecamp a Asana.

Aktualizace: Momentum je k dispozici také pro iOS!
{Související: Jak spravovat seznam úkolů v práci}
Čtenáři, použili jste hybnost? Líbí se vám právě teď nějaké jiné pluginy produktivity?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *