Jak zvýšit šaty mikiny

< >

Nakupujte vzhled

Máte ve svém šatníku šaty mikiny a přemýšlíte, jak je stylizovat nebo nosit? Pokud jste to vy a vás zajímáte, jak zvýšit šaty mikiny a učinit z nich mnohem stylovější, tento příspěvek je pro vás. Jednou z věcí, které na mikinách miluji, je to, že je velmi pohodlná. Se spoustou lidí pracujících z domova je to snadné nosit. Loungewear nemusí být pouze pro interiéry nebo na gauči. Existuje spousta šatů mikiny, které lze nosit z uvnitř do venku. Lze to také opotřebovat na brunch, oběd nebo večeři elegantním způsobem.

< >

Jednoduché způsoby, jak na jaře zvýšit šaty mikiny:

Přidejte sako: Jedním z velkých trendů letos na jaře je nadměrný sako. Chcete -li zvýšit šaty mikiny, přidejte nadměrné barevné tóny od mikiny pro kontrast.
Přidat příkaz Boots: Příkaz Boots může přenést základní outfit na novou úroveň. Tento styl a barva YSL Boots tento vzhled naprosto zvyšuje.
Bag v prohlášení: Je pozoruhodné, jak může taška na výrok upgradovat vzhled. Rozhodl jsem se spárovat tento vzhled s mojí taškou Fendi. Tento strukturovaný sáček, styl a barva doplňuje vzhled.
Vlněný klobouk: Udělejte z vlněného klobouku jeden z vašich nutností. Klobouky vlny Fedora přidávají ke každému vzhledu zvláštní nádech a tento klobouk z bílé vlny je nejlepší pro jaro a dále.
Zlaté šperky: Přidání zlatých šperků může zvýšit jakýkoli outfit. Pro tento pohled jsem přidal zlaté náušnice z Manga.

Kromě výše uvedených předmětů můžete také zvýšit své šaty mikiny spárováním s podpatky z výkazů (čerpadla a sandály), tenisky (bílé tenisky jsou nutností pro jaro a léto) a byty (přidejte pop barev s barvou Vyložíte se, aby vaše šaty mikiny vynikly).

Zde jsou šaty mikiny, které můžete vyzkoušet:

< >

Můžete si také užívat:

Co nosit do práce letos na podzim …

Nejlepší způsob, jak začít svůj nový …

Nejlepší zimní oblečení, které můžete nosit

Jak vypadat elegantně s třmenovými legíny

Získejte vědět.

Zaregistrujte se s vaší e -mailovou adresou a získejte zprávy a aktualizace.

jméno

jméno

jméno

jméno

Příjmení

Příjmení

Příjmení

Příjmení

emailová adresa

emailová adresa

emailová adresa

emailová adresa

předplatit

Děkujeme za předplacení!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *