Summer Associate Series: Tipy pro pozitivní ukončení stáže

Jaké jsou nejlepší tipy pro pozitivní ukončení stáže?
Tento týden v naší sérii Summer Associate,* Když se léto začne ukončit (alespoň pro některé, alespoň!) být jako letní spolupracovníci nebo stážisté.
(Pokud však ještě zbývá několik týdnů práce, možná budete chtít zkontrolovat náš příspěvek o tom, jak získat práci, kterou chcete, a jak se propojit, když jste na dně žebříku.)
Čtenáři, Villarreal CF Dres jaké jsou vaše nejlepší tipy pro stážisty, jak končit silnou notou? Jak důležitý je domácí úsek, pokud jde o dojem?

(*Jmenujte stranou, doufáme, že tato série bude užitečná pro každého stážisty, ať už jste studentka práva nebo jiná žena, která na léto internaje v konzervativní kanceláři.) Podívejte se na naše předchozí příspěvky o generálním Summer Associate Style, co nosit Pro kreativní letní přidružené akce, tipy na obecné obchodní etikety a tipy na etiketu Business.
Jak elegantně ukončit stáž
Měli byste na místě přijmout nabídku práce? Trh s ekonomikou a náborem se tolik nezměnil od doby, kdy jsme poprvé hovořili o tomto problému v roce 2011 – čtenáři jsem zvědavý, co si dnes myslíte.

Pokud v rámci své recenze získáte komplimenty za svou práci, možná budete chtít přečíst naši radu, jak přijmout chválu elegantně
Co říct ve vašem výstupním rozhovoru (a co neříkat)
Jak používat LinkedIn, aby zůstal v kontaktu s brzy bývalými kolegy
Co dělat s e -mailem vaší společnosti po odchodu

Nakonec, pokud se náhodou pohybujete, když se vaše stáž blíží ke konci, možná budete chtít vyzkoušet tipy v našem průvodci typu A po pohybu.
Čtenáři, jaké další věci by měly být na radarech stážistů pro domácí úsek? Jaké jsou vaše nejlepší tipy pro ukončení stáže na vysoké notě?
PSST: Některé musí číst obchodní knihy pro ženy: jedna / dva / tři / čtyři / pět…

Tento příspěvek obsahuje affiliate odkazy a Corporette® mohou vydělat provize za nákupy provedené prostřednictvím odkazů v tomto příspěvku. Další Santos Laguna Dres podrobnosti Everton FC Dres naleznete zde. Moc děkuji za vaši podporu!

2020 Aktualizované obrázky (oranžový západ slunce) prostřednictvím šablony. Původně na obrázku: Slunce zapadající přes Myrtleford, Victoria, původně nahrál do Flickru Jamesem Jardine. (Nádherný!)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *